InFly

o rybičkách a o všetkom čo s tým súvisí :-)

You are not connected. Please login or register

Ako sa Vám páči naša nová stránka??

Choď na stránku : 1, 2  Next

Goto down  Správa [Strana 1 z 2]

1 Ako sa Vám páči naša nová stránka?? za Ut marec 30, 2010 1:04 pm

Admin

Admin
Mne veľmi Very Happy

Zobrazit informácie o autorovi http://infly.aforumfree.com

2 Náš web za Ut marec 30, 2010 5:51 pm

Spolu s adminom dúfam,že sa Vám naša nová stránka bude páčiť a budeme veľmi radi,keď sa s nami podelíte o svoje skúsenosti,zážitky a aktívne tak prispejete k tvorbe nášho webu.

Zobrazit informácie o autorovi

3 pači za Pi apríl 02, 2010 12:02 am

pači až pači,najmä ten knôt v ponuke sa mi pači :-)))

4 knot za Pi apríl 02, 2010 7:15 am

Sorry,ale na stránke sa pracuje.V ponuke su rôzne druhy po 0,70e a foto doplníme. Laughing

5 knôt za Pi apríl 02, 2010 7:08 pm

infly napísal:Sorry,ale na stránke sa pracuje.V ponuke su rôzne druhy po 0,70e a foto doplníme. Laughing

nešlo mi ani tak o tovar, ako o ten názov - "knôt" . keď som si to tak pekne po závadsky vyslovil ,hneď mi bolo veselšie. :-)))

mrkol som sa na fotky múch čo si sem dal a na to ,že si to fotil prvý krát ti vyšli celkom dobre. J.H.

6 fotky za Pi apríl 02, 2010 10:53 pm

Niečo vyšlo niečo nie.Asi budem musieť muchy pre foto robiť na väčších hákoch.Pošli niečo aj s tvojích múch.Keď že si ani žiadny úlovok neposlal dáme tam nejaké foto od Jančiho. tongue

7 Re: Ako sa Vám páči naša nová stránka?? za Pi apríl 02, 2010 11:51 pm

infly napísal:Niečo vyšlo niečo nie.Asi budem musieť muchy pre foto robiť na väčších hákoch.Pošli niečo aj s tvojích múch.Keď že si ani žiadny úlovok neposlal dáme tam nejaké foto od Jančiho. tongue

neopováž sa! Evil or Very Mad ak nájdem niečo vhodné tak prispejem. zatiaľ nemám nič čo by stálo za to. veď keď pôjdeme niekde na ryby,tak nejaké pekné foto spravíme. nech to má úroveň! :-) ...čo mi pripomína ,že...ale to cez @.

8 Re: Ako sa Vám páči naša nová stránka?? za So apríl 03, 2010 10:55 pm

Admin napísal:Mne veľmi Very Happy

to máme takého pekného Admina.:-)

9 Re: Ako sa Vám páči naša nová stránka?? za So apríl 03, 2010 11:04 pm

Admin

Admin
Red tag napísal:
Admin napísal:Mne veľmi Very Happy

to máme takého pekného Admina.:-)

Kde?? Shocked Kukám kukám nevidím Laughing

10 Re: Ako sa Vám páči naša nová stránka?? za Ne apríl 04, 2010 12:59 pm

Ani Ja som si nič nevšimol. Laughing

11 No veď toto za Ne apríl 04, 2010 2:34 pm

Admin

Admin
infly napísal:Ani Ja som si nič nevšimol. Laughing

No veď toto. Jožimu treba asi dáke okuliare zadovážiť. Alebo mu kúpime za vedierko mrkvy a bude povinne po večeroch chrúmať Laughing . Čo na to povieš?? Laughing

12 len tak mimochodom :-) za Ne apríl 04, 2010 2:36 pm

Admin

Admin
Táto téma sa volá ako sa vám páči naša nová stránka..a nie ako sa vám páči admin Razz hehehe

13 Re: Ako sa Vám páči naša nová stránka?? za Ne apríl 04, 2010 7:15 pm

michal

Anonymný
pekna stranka Surprised

14 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeejoo za Ne apríl 04, 2010 7:44 pm

Admin

Admin
michal napísal:pekna stranka Surprised

jejky..konečne po dlllhom čase nový prispievateľ do fóra Laughing teším teším.... bounce od radosti skáčem Smile

15 Re: Ako sa Vám páči naša nová stránka?? za St apríl 07, 2010 3:48 pm

Admin napísal:

ty kým si niečo všimneš, ale vieš čo ,ani sa ti nečudujem...ty už máš na takéto komplimenty bobríka mlčania... :-)

No veď toto. Jožimu treba asi dáke okuliare zadovážiť. Alebo mu kúpime za vedierko mrkvy a bude povinne po večeroch chrúmať Laughing . Čo na to povieš?? Laughing

jj,okuliare by sa zišli.polarizačné s sklami medovožltej farby. mrkvu mám tiež rád,najmä s trochou cukru,ale môže byť aj bez. albino

a teraz k téme:stránka je pekná ,len škoda že sa nedajú (niektoré ani nesmú :-))) komentovať fotky.

16 admin amatér :-( za St apríl 07, 2010 9:47 pm

Admin

Admin
Red tag napísal:
Admin napísal:

ty kým si niečo všimneš, ale vieš čo ,ani sa ti nečudujem...ty už máš na takéto komplimenty bobríka mlčania... :-)

jj,okuliare by sa zišli.polarizačné s sklami medovožltej farby. mrkvu mám tiež rád,najmä s trochou cukru,ale môže byť aj bez. albino

a teraz k téme:stránka je pekná ,len škoda že sa nedajú (niektoré ani nesmú :-))) komentovať fotky.

no tak akože tie fotky by sa teoreticky aj dali komentovať..len admin je ešte amatér a nevie to spraviť..ale skúsim to dáko..aspoň to pokukám čo by sa s tým dalo spraviť :-)

17 super za Št apríl 08, 2010 9:39 pm

Rado

Anonymný
super držím Vám palce Very Happy
Rado z Moravy

18 Re: Ako sa Vám páči naša nová stránka?? za Pi apríl 09, 2010 9:47 am

Ahoj Rado,už som si myslel,že sa ani neozveš!Ako sa Ti darí? Very Happy Ryby berú? Laughing

19 Re: Ako sa Vám páči naša nová stránka?? za Pi apríl 09, 2010 10:08 am

Admin

Admin
Admin napísal:
Red tag napísal:
Admin napísal:

no tak akože tie fotky by sa teoreticky aj dali komentovať..len admin je ešte amatér a nevie to spraviť..ale skúsim to dáko..aspoň to pokukám čo by sa s tým dalo spraviť :-)

inak..ešte k tým polarizačným medovožltým okuliarom...veď to by si vyzeral ako mucha..to chceš aby na teba tie ryby brali a aby si ani nahadzovat nemusel?? Laughing

20 Re: Ako sa Vám páči naša nová stránka?? za Pi apríl 09, 2010 10:13 pm

iba sklá majú mať tú farbu,nie celé okuliare.:-) obdobné sklá sa používajú pri horšom počasí na zlepšenie videnia. aspoň teda myslím...:-)

21 ach jaj za So apríl 10, 2010 9:07 am

Admin

Admin
Red tag napísal:iba sklá majú mať tú farbu,nie celé okuliare.:-) obdobné sklá sa používajú pri horšom počasí na zlepšenie videnia. aspoň teda myslím...:-)

ved jasné že len sklá Rolling Eyes ach jaj..právnici..diagnóza jasná - budú za každé slovíčko chytať Razz
heh..a tak mne by nepomohli ani žlté ani červené ani nevim aké..slepá som jak patrón..bez okliarov nevidim na 10 m dopredu Very Happy

22 Re: Ako sa Vám páči naša nová stránka?? za Pi apríl 16, 2010 9:42 pm

Admin napísal:
Red tag napísal:iba sklá majú mať tú farbu,nie celé okuliare.:-) obdobné sklá sa používajú pri horšom počasí na zlepšenie videnia. aspoň teda myslím...:-)

ved jasné že len sklá Rolling Eyes ach jaj..právnici..diagnóza jasná - budú za každé slovíčko chytať Razz
heh..a tak mne by nepomohli ani žlté ani červené ani nevim aké..slepá som jak patrón..bez okliarov nevidim na 10 m dopredu Very Happy

to muchy majú také očí? Shocked Very Happy

23 Re: Ako sa Vám páči naša nová stránka?? za Pi apríl 16, 2010 9:45 pm

prečo si mi zrušila položku "posledná aktivita na stránke"? teraz neviem čo je nové. No alebo sa to dá aj inak zistiť? confused Smile

24 hehe za Pi apríl 16, 2010 10:41 pm

Admin

Admin
Red tag napísal:prečo si mi zrušila položku "posledná aktivita na stránke"? teraz neviem čo je nové. No alebo sa to dá aj inak zistiť? confused Smile

aby ste ma nemohli kontrolovať či robím a či sa flákam Very Happy
Tak som to hodila nazad - nech môžte kukať Shocked
Ale ked sa tam 2 dni niečo nezmeni nieže ma budete buzerovať Evil or Very Mad

25 Re: Ako sa Vám páči naša nová stránka?? za So apríl 17, 2010 12:19 am

Admin napísal:
Red tag napísal:prečo si mi zrušila položku "posledná aktivita na stránke"? teraz neviem čo je nové. No alebo sa to dá aj inak zistiť? confused Smile

aby ste ma nemohli kontrolovať či robím a či sa flákam Very Happy
Tak som to hodila nazad - nech môžte kukať Shocked
Ale ked sa tam 2 dni niečo nezmeni nieže ma budete buzerovať Evil or Very Mad

ó ba,ja len kvôli prehľadu a rýchlosti vyhľadávania zmien.

dík.:-)

Sponsored content

Návrat hore  Správa [Strana 1 z 2]

Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra: