InFly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
InFly

o rybičkách a o všetkom čo s tým súvisí :-)


You are not connected. Please login or register

Ako sa Vám páči naša nová stránka??

3 posters

Choď na stránku : 1, 2  Next

Goto down  Správa [Strana 1 z 2]

1Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Empty Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Ut marec 30, 2010 1:04 pm

Admin

Admin
Admin

Mne veľmi Very Happy

https://infly.aforumfree.com

2Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Empty Náš web Ut marec 30, 2010 5:51 pm

infly

infly

Spolu s adminom dúfam,že sa Vám naša nová stránka bude páčiť a budeme veľmi radi,keď sa s nami podelíte o svoje skúsenosti,zážitky a aktívne tak prispejete k tvorbe nášho webu.

3Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Empty pači Pi apríl 02, 2010 12:02 am

Red tag



pači až pači,najmä ten knôt v ponuke sa mi pači :-)))

4Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Empty knot Pi apríl 02, 2010 7:15 am

infly

infly

Sorry,ale na stránke sa pracuje.V ponuke su rôzne druhy po 0,70e a foto doplníme. Laughing

5Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Empty knôt Pi apríl 02, 2010 7:08 pm

Red tag



infly napísal:Sorry,ale na stránke sa pracuje.V ponuke su rôzne druhy po 0,70e a foto doplníme. Laughing

nešlo mi ani tak o tovar, ako o ten názov - "knôt" . keď som si to tak pekne po závadsky vyslovil ,hneď mi bolo veselšie. :-)))

mrkol som sa na fotky múch čo si sem dal a na to ,že si to fotil prvý krát ti vyšli celkom dobre. J.H.

6Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Empty fotky Pi apríl 02, 2010 10:53 pm

infly

infly

Niečo vyšlo niečo nie.Asi budem musieť muchy pre foto robiť na väčších hákoch.Pošli niečo aj s tvojích múch.Keď že si ani žiadny úlovok neposlal dáme tam nejaké foto od Jančiho. tongue

7Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Empty Re: Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Pi apríl 02, 2010 11:51 pm

Red tag



infly napísal:Niečo vyšlo niečo nie.Asi budem musieť muchy pre foto robiť na väčších hákoch.Pošli niečo aj s tvojích múch.Keď že si ani žiadny úlovok neposlal dáme tam nejaké foto od Jančiho. tongue

neopováž sa! Evil or Very Mad ak nájdem niečo vhodné tak prispejem. zatiaľ nemám nič čo by stálo za to. veď keď pôjdeme niekde na ryby,tak nejaké pekné foto spravíme. nech to má úroveň! :-) ...čo mi pripomína ,že...ale to cez @.

8Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Empty Re: Ako sa Vám páči naša nová stránka?? So apríl 03, 2010 10:55 pm

Red tag



Admin napísal:Mne veľmi Very Happy

to máme takého pekného Admina.:-)

9Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Empty Re: Ako sa Vám páči naša nová stránka?? So apríl 03, 2010 11:04 pm

Admin

Admin
Admin

Red tag napísal:
Admin napísal:Mne veľmi Very Happy

to máme takého pekného Admina.:-)

Kde?? Shocked Kukám kukám nevidím Laughing

https://infly.aforumfree.com

10Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Empty Re: Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Ne apríl 04, 2010 12:59 pm

infly

infly

Ani Ja som si nič nevšimol. Laughing

11Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Empty No veď toto Ne apríl 04, 2010 2:34 pm

Admin

Admin
Admin

infly napísal:Ani Ja som si nič nevšimol. Laughing

No veď toto. Jožimu treba asi dáke okuliare zadovážiť. Alebo mu kúpime za vedierko mrkvy a bude povinne po večeroch chrúmať Laughing . Čo na to povieš?? Laughing

https://infly.aforumfree.com

12Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Empty len tak mimochodom :-) Ne apríl 04, 2010 2:36 pm

Admin

Admin
Admin

Táto téma sa volá ako sa vám páči naša nová stránka..a nie ako sa vám páči admin Razz hehehe

https://infly.aforumfree.com

13Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Empty Re: Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Ne apríl 04, 2010 7:15 pm

michal


Anonymný

pekna stranka Surprised

14Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Empty jeeeeeeeeeeeeeeeeeeejoo Ne apríl 04, 2010 7:44 pm

Admin

Admin
Admin

michal napísal:pekna stranka Surprised

jejky..konečne po dlllhom čase nový prispievateľ do fóra Laughing teším teším.... bounce od radosti skáčem Smile

https://infly.aforumfree.com

15Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Empty Re: Ako sa Vám páči naša nová stránka?? St apríl 07, 2010 3:48 pm

Red tag



Admin napísal:
infly napísal:Ani Ja som si nič nevšimol. Laughing

ty kým si niečo všimneš, ale vieš čo ,ani sa ti nečudujem...ty už máš na takéto komplimenty bobríka mlčania... :-)

No veď toto. Jožimu treba asi dáke okuliare zadovážiť. Alebo mu kúpime za vedierko mrkvy a bude povinne po večeroch chrúmať Laughing . Čo na to povieš?? Laughing

jj,okuliare by sa zišli.polarizačné s sklami medovožltej farby. mrkvu mám tiež rád,najmä s trochou cukru,ale môže byť aj bez. albino

a teraz k téme:stránka je pekná ,len škoda že sa nedajú (niektoré ani nesmú :-))) komentovať fotky.

16Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Empty admin amatér :-( St apríl 07, 2010 9:47 pm

Admin

Admin
Admin

Red tag napísal:
Admin napísal:
infly napísal:Ani Ja som si nič nevšimol. Laughing

ty kým si niečo všimneš, ale vieš čo ,ani sa ti nečudujem...ty už máš na takéto komplimenty bobríka mlčania... :-)

No veď toto. Jožimu treba asi dáke okuliare zadovážiť. Alebo mu kúpime za vedierko mrkvy a bude povinne po večeroch chrúmať Laughing . Čo na to povieš?? Laughing

jj,okuliare by sa zišli.polarizačné s sklami medovožltej farby. mrkvu mám tiež rád,najmä s trochou cukru,ale môže byť aj bez. albino

a teraz k téme:stránka je pekná ,len škoda že sa nedajú (niektoré ani nesmú :-))) komentovať fotky.

no tak akože tie fotky by sa teoreticky aj dali komentovať..len admin je ešte amatér a nevie to spraviť..ale skúsim to dáko..aspoň to pokukám čo by sa s tým dalo spraviť :-)

https://infly.aforumfree.com

17Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Empty super Št apríl 08, 2010 9:39 pm

Rado


Anonymný

super držím Vám palce Very Happy
Rado z Moravy

18Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Empty Re: Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Pi apríl 09, 2010 9:47 am

infly

infly

Ahoj Rado,už som si myslel,že sa ani neozveš!Ako sa Ti darí? Very Happy Ryby berú? Laughing

19Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Empty Re: Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Pi apríl 09, 2010 10:08 am

Admin

Admin
Admin

Admin napísal:
Red tag napísal:
Admin napísal:
infly napísal:Ani Ja som si nič nevšimol. Laughing

ty kým si niečo všimneš, ale vieš čo ,ani sa ti nečudujem...ty už máš na takéto komplimenty bobríka mlčania... :-)

No veď toto. Jožimu treba asi dáke okuliare zadovážiť. Alebo mu kúpime za vedierko mrkvy a bude povinne po večeroch chrúmať Laughing . Čo na to povieš?? Laughing

jj,okuliare by sa zišli.polarizačné s sklami medovožltej farby. mrkvu mám tiež rád,najmä s trochou cukru,ale môže byť aj bez. albino

a teraz k téme:stránka je pekná ,len škoda že sa nedajú (niektoré ani nesmú :-))) komentovať fotky.

no tak akože tie fotky by sa teoreticky aj dali komentovať..len admin je ešte amatér a nevie to spraviť..ale skúsim to dáko..aspoň to pokukám čo by sa s tým dalo spraviť :-)

inak..ešte k tým polarizačným medovožltým okuliarom...veď to by si vyzeral ako mucha..to chceš aby na teba tie ryby brali a aby si ani nahadzovat nemusel?? Laughing

https://infly.aforumfree.com

20Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Empty Re: Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Pi apríl 09, 2010 10:13 pm

Red tag



iba sklá majú mať tú farbu,nie celé okuliare.:-) obdobné sklá sa používajú pri horšom počasí na zlepšenie videnia. aspoň teda myslím...:-)

21Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Empty ach jaj So apríl 10, 2010 9:07 am

Admin

Admin
Admin

Red tag napísal:iba sklá majú mať tú farbu,nie celé okuliare.:-) obdobné sklá sa používajú pri horšom počasí na zlepšenie videnia. aspoň teda myslím...:-)

ved jasné že len sklá Rolling Eyes ach jaj..právnici..diagnóza jasná - budú za každé slovíčko chytať Razz
heh..a tak mne by nepomohli ani žlté ani červené ani nevim aké..slepá som jak patrón..bez okliarov nevidim na 10 m dopredu Very Happy

https://infly.aforumfree.com

22Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Empty Re: Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Pi apríl 16, 2010 9:42 pm

Red tag



Admin napísal:
Red tag napísal:iba sklá majú mať tú farbu,nie celé okuliare.:-) obdobné sklá sa používajú pri horšom počasí na zlepšenie videnia. aspoň teda myslím...:-)

ved jasné že len sklá Rolling Eyes ach jaj..právnici..diagnóza jasná - budú za každé slovíčko chytať Razz
heh..a tak mne by nepomohli ani žlté ani červené ani nevim aké..slepá som jak patrón..bez okliarov nevidim na 10 m dopredu Very Happy

to muchy majú také očí? Shocked Very Happy

23Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Empty Re: Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Pi apríl 16, 2010 9:45 pm

Red tag



prečo si mi zrušila položku "posledná aktivita na stránke"? teraz neviem čo je nové. No alebo sa to dá aj inak zistiť? confused Smile

24Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Empty hehe Pi apríl 16, 2010 10:41 pm

Admin

Admin
Admin

Red tag napísal:prečo si mi zrušila položku "posledná aktivita na stránke"? teraz neviem čo je nové. No alebo sa to dá aj inak zistiť? confused Smile

aby ste ma nemohli kontrolovať či robím a či sa flákam Very Happy
Tak som to hodila nazad - nech môžte kukať Shocked
Ale ked sa tam 2 dni niečo nezmeni nieže ma budete buzerovať Evil or Very Mad

https://infly.aforumfree.com

25Ako sa Vám páči naša nová stránka?? Empty Re: Ako sa Vám páči naša nová stránka?? So apríl 17, 2010 12:19 am

Red tag



Admin napísal:
Red tag napísal:prečo si mi zrušila položku "posledná aktivita na stránke"? teraz neviem čo je nové. No alebo sa to dá aj inak zistiť? confused Smile

aby ste ma nemohli kontrolovať či robím a či sa flákam Very Happy
Tak som to hodila nazad - nech môžte kukať Shocked
Ale ked sa tam 2 dni niečo nezmeni nieže ma budete buzerovať Evil or Very Mad

ó ba,ja len kvôli prehľadu a rýchlosti vyhľadávania zmien.

dík.:-)

Sponsored content



Návrat hore  Správa [Strana 1 z 2]

Choď na stránku : 1, 2  Next

Similar topics

-

» Naša organizácia

Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.