InFly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
InFly

o rybičkách a o všetkom čo s tým súvisí :-)


You are not connected. Please login or register

Náš lov na pstruhových vodách

2 posters

Goto down  Správa [Strana 1 z 1]

1Náš lov na pstruhových vodách Empty Náš lov na pstruhových vodách Po jún 28, 2010 7:41 am

infly

infly

Sem môžte písať všetko o tom,ako dopadli vaše rybačky,čo ste chytili,čo nezvyčajné zažili,na čo ste chytali,na čo nechytali atď...

2Náš lov na pstruhových vodách Empty Hron 1140 Po jún 28, 2010 7:51 am

infly

infly

Včera,cca za 2 hodiny medzi Závadkou a Hámrom menšie lipňe(do 30cm),ešte menšie potočáky(okolo 20 cm)na nymfy,ale ani jeden dúhak, Shocked ktorých bolo vlani plno!!!

3Náš lov na pstruhových vodách Empty Re: Náš lov na pstruhových vodách Po júl 12, 2010 6:54 am

Roco


Anonymný

Chcel by som vedieť,či ste niečo na Hrone chytili?Som iba začiatočník,ale za 3 vychádzky chytiť 8 malých potočákov a jedného malého lipnika je dosť málo.A dosť počuvam,že rybu na Hrone niet.Kde je chyba?

4Náš lov na pstruhových vodách Empty Re: Náš lov na pstruhových vodách Po júl 12, 2010 1:20 pm

Red tag



včera Li 34 a 32 ,pár ks. okolo 27 ,niekoľko malých Pp. na to, že to bolo na konci víkendu ,tak celkom dobre. voda sa už pekne vyčistila (večer už začali lipníky krúžkovať :-)) ,nech ešte trošku klesne a zistíme čo v nej po zime a záplavách zostalo/nezostalo...

5Náš lov na pstruhových vodách Empty Re: Náš lov na pstruhových vodách Ut júl 27, 2010 10:46 pm

Red tag



tak dnes to bol na Hrone vďaka počasiu trošku extrémik ,ale celkom to šlo.:-) chytil som pár Li 25-27 ,jeden mal 30 a tiež nejaké Pp (najväčší mal 30). všetko na muchu.

6Náš lov na pstruhových vodách Empty Super rybačka So august 07, 2010 8:29 pm

infly

infly

Dva dni ktoré sa mi podarilo ísť na ryby po dlhšej absencii
boli,myslím si veľmi úspešné. Very Happy V stredu sme sa vybrali okolo
tretej poobede.Na známom a veľmi "u rybárov" obľúbenom mieste asi
na desiaty hod bol na muche krásny a bojovný 35 cm dúhak.Po celej dĺžke toku,ktorý som prešiel bolo plno potočákov cca do 30 cm,ktoré som samozrejme vracal do vody,až na jedného,ktorý pri záseku vyskočil asi meter nad vodu.Ukázalo sa krásne do žlta sfarbené telo potočáka,odhadom okolo 35cm.Po neistom,ale úspešnom zdolaní mal krásnych 38 cm.Foto v galérii. Laughing Toto všetko nás naštartovalo a dnes (v sobotu)ráno o 5:00 sme opäť vyrazili.Zo začiatku samé menšie kusy,ale potom to prišlo.Stromy popadané krížom krážom,voda niečo vyše kolien a v tom úder do palice ako hrom.Na prívesnej muche skončil krásny 38,5 cm dúhak(foto v galérii).Ešte zopár potočákov,no najväčší mal 30 a jeden dúhak 33.Chytal som na nymfy a čo môžem prezradiť je že toho potočáka (38 cm) som chytil na schránkového potočníka (presne takého aký je v galérii o muškách),išla dobre červenoritka,bažantia nymfa a ešte jedna,ale tú neprezradím. Very Happy Petrov zdar.

7Náš lov na pstruhových vodách Empty Lipeň 40 Po august 23, 2010 8:22 am

infly

infly

Včera večer cca hodina lovu v ešte dosť vysokej vode na nymfu krásny 40 cm lipeň Cool Foto v galérii Laughing

8Náš lov na pstruhových vodách Empty Re: Náš lov na pstruhových vodách St júl 06, 2011 6:46 pm

infly

infly

infly napísal:Včera večer cca hodina lovu v ešte dosť vysokej vode na nymfu krásny 40 cm lipeň Cool Foto v galérii Laughing

Tak toto bolo vlani a myslím že história sa opakuje a dnes krásny 38 cm lipeň,pekné potočáky do 30 a aj nejaký dúhak do 40 cm. Very Happy

Sponsored content



Návrat hore  Správa [Strana 1 z 1]

Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.