InFly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
InFly

o rybičkách a o všetkom čo s tým súvisí :-)


You are not connected. Please login or register

Viazanie umelých mušiek

4 posters

Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Goto down  Správa [Strana 2 z 3]

26Viazanie umelých mušiek - Stránka 2 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Pi december 03, 2010 4:08 pm

infly

infly

Red tag napísal:skúsil som vložiť foto mušky . ak ju bude vidieť ,tak mi napíšte.Smile

Viazanie umelých mušiek - Stránka 2 2270197728-1

Ja nič nevidím Laughing

27Viazanie umelých mušiek - Stránka 2 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Pi december 03, 2010 5:03 pm

Admin

Admin
Admin

Ja som si dala okuliate... Shocked a už vidím Laughing vyzerá to celkom dobre ináč Wink

https://infly.aforumfree.com

28Viazanie umelých mušiek - Stránka 2 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Pi december 03, 2010 8:54 pm

Pete805



ešteže neodletela mucha jedna

29Viazanie umelých mušiek - Stránka 2 Empty Re: Viazanie umelých mušiek So december 04, 2010 10:56 pm

infly

infly

Pete805 napísal:ešteže neodletela mucha jedna
Všimol si si,má nejaké pristrihnuté krídelká Laughing

30Viazanie umelých mušiek - Stránka 2 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Ne december 05, 2010 5:31 pm

Red tag



nj, je to už staršia muška. teraz robím tie krídelka trošku krajšie. dajú sa kúpiť alebo spraviť pinzety do ktorých sa vloží pierko a zapaľovačom pekne opáli. potom to vyzerá podstatne lepšie.

...ale išlo mi hlavne o to ,zistiť či sa sem dá vložiť foto.Smile

31Viazanie umelých mušiek - Stránka 2 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Po december 20, 2010 8:11 am

Pete805



tak nám bonzni ako si to foto pridal?

32Viazanie umelých mušiek - Stránka 2 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Po december 20, 2010 11:51 am

Red tag



jednoducho,skopíruješ adresu obrázku a vložíš ju do linku ,ktorý sa ti objaví, keď klikneš na ikonku "images" . obrázok musí byť uložený niekde na nete,napr. na tejto stránke http://www.imageshack.us/. keď si ho tam uložíš ,tak skopíruješ direct link.

adminka ti to asi vysvetlí lepšie. Rolling Eyes

33Viazanie umelých mušiek - Stránka 2 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Ne december 26, 2010 8:52 pm

infly

infly

Pete805 napísal:musím dať dokopy nádobíčko :-) ale foto pošlem
Čakáme,čakáme a nič Shocked

34Viazanie umelých mušiek - Stránka 2 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Po december 27, 2010 12:35 am

Red tag



infly/ aj ja čakám kedy založíš vlákno s názvom "naše nymfy" a hodíš tam nejaké foto, nech ťa môžme kritizovať a ovezovať tvoje tajné vzory. Laughing

35Viazanie umelých mušiek - Stránka 2 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Po december 27, 2010 2:48 pm

Admin

Admin
Admin

Pete805 napísal:tak nám bonzni ako si to foto pridal?

je to jednoduchšie ako si myslíš :-)

Postupuješ, ako pri posielaní klasického textového odkazu do fóra. Zobrazí sa ti okno kam vkladáš text, a nad tým oknom máš také malé ikonky na úpravu textu atd atd. 15ta v poradí - taký obrážťok s disketkou slúžia na vloženie obrázkov. Klikneš na to a môžeš si vybrať, či chceš nahrať obrázok uložený v počítači, alebo obrázok umiestnený inde na internete.

V prípade, že chceš uložiť obrázok z počítača, vybereš prvú možnosť, a určíš cestu k súboru (miesto, kde sa obrázok v PC nachádza) a ten druhý spôsob ti už napísal RT :-)

Hádam si ma pochopil, bo dnes robím všetko komplikovane

Laughing V prípade nejasností navrhujem možnosť osobných konzultácií Laughing

https://infly.aforumfree.com

36Viazanie umelých mušiek - Stránka 2 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Ut december 28, 2010 4:25 pm

Pete805



Pre ADMIN: chopopil som ,ale tie konzultácie beriem :-)))))))))

37Viazanie umelých mušiek - Stránka 2 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Ut december 28, 2010 5:51 pm

Admin

Admin
Admin

Pete805 napísal:Pre ADMIN: chopopil som ,ale tie konzultácie beriem :-)))))))))

hehe..to by sa ti páčilo čo??
a tak ked si pochopil tak už si mal niečo zavesiť ni?? bounce nech máme čo kukať po večeroch Shocked V telke nič normálne nedávajú tak si budeme aspon obrázke obzerať Laughing

https://infly.aforumfree.com

38Viazanie umelých mušiek - Stránka 2 Empty Re: Viazanie umelých mušiek St december 29, 2010 5:38 pm

Pete805



Na veľkô naliehania pridávam fotku môjho výtvoru ,odchýlky od originálu mi oznámte ,aby som vedel na čo si mám dávať pozor
much č.1
Viazanie umelých mušiek - Stránka 2 SANY0039
much č.2
Viazanie umelých mušiek - Stránka 2 SANY0046

39Viazanie umelých mušiek - Stránka 2 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Št december 30, 2010 9:16 am

infly

infly

Podľa mňa,nemá chybu Smile Len tak ďalej.Čakáme na ďalšie

40Viazanie umelých mušiek - Stránka 2 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Št december 30, 2010 12:11 pm

Red tag



na prvej možno trošku väčšiu hlavičku, inak je OK.Smile
na druhej by som dal kratšie nožičky a zadoček. nožičky by mali mať približne dĺžku ramienka háčika. tieto sa mi vidia oproti telíčka pridlhé.

41Viazanie umelých mušiek - Stránka 2 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Pi december 31, 2010 4:41 pm

Pete805



Red tag napísal:na prvej možno trošku väčšiu hlavičku, inak je OK.Smile
na druhej by som dal kratšie nožičky a zadoček. nožičky by mali mať približne dĺžku ramienka háčika. tieto sa mi vidia oproti telíčka pridlhé.
tú hlavičku som aj myslel :-),nožičky som si nevšimol takže díky za upozornenie

42Viazanie umelých mušiek - Stránka 2 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Pi december 31, 2010 4:43 pm

Pete805



Admin napísal:
Pete805 napísal:Pre ADMIN: chopopil som ,ale tie konzultácie beriem :-)))))))))

hehe..to by sa ti páčilo čo??
a tak ked si pochopil tak už si mal niečo zavesiť ni?? bounce nech máme čo kukať po večeroch Shocked V telke nič normálne nedávajú tak si budeme aspon obrázke obzerať Laughing

jasné že páčilo :-)
P.S. :kam zmizlo tvoje predošlé foto?bolo kukatelnejšie :-)

43Viazanie umelých mušiek - Stránka 2 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Pi december 31, 2010 4:59 pm

Admin

Admin
Admin

Pete805 napísal:jasné že páčilo :-)
P.S. :kam zmizlo tvoje predošlé foto?bolo kukatelnejšie :-)

Ale..to som len tak z nudy zmenila..hh..a teraz som si dala fotku môjho kocura Laughing vyzerá presne takto, len je skutočný Wink a ani môjmu snúbencovi sa nepáči, ked si dávam "real" fotky ..potom je zlý Evil or Very Mad

možno ked sa budem dakedy zasa nudiť, tak dačo new hodim rendeer

https://infly.aforumfree.com

44Viazanie umelých mušiek - Stránka 2 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Pi december 31, 2010 5:51 pm

Pete805



A stíhaš sa aj nudiť? :-)
takže všetkým tunaká prajem všetko naj do nového roku ,nech je najsamlepší a nech sa nám darí.

45Viazanie umelých mušiek - Stránka 2 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Pi december 31, 2010 8:42 pm

Admin

Admin
Admin

Pete805 napísal:A stíhaš sa aj nudiť? :-)
takže všetkým tunaká prajem všetko naj do nového roku ,nech je najsamlepší a nech sa nám darí.

no vieš..treba sa mi učiť na skúšky, a písať bakalárku, čiže sa nudím lebo nič z toho sa mi nechce Laughing tak si v pokoji užívam sviatky santa

a odzajtra makam.. study 4teho mam skúšku zo svetovej ekonomiky Suspect potom účto a manažérsku komunikáciu..to zmaknem...ale v polke ma čakajú štátnice z nemčiny affraid čiže som ded

https://infly.aforumfree.com

46Viazanie umelých mušiek - Stránka 2 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Ne január 02, 2011 9:56 pm

Pete805



Pridávam aj ďalší pokus

Viazanie umelých mušiek - Stránka 2 SANY0006

47Viazanie umelých mušiek - Stránka 2 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Po január 03, 2011 12:34 pm

Red tag



trošku menej dabingu. ostatne povie infly ,on sa do týchto vyzná lepšie ako ja.

48Viazanie umelých mušiek - Stránka 2 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Ut január 04, 2011 12:46 pm

infly

infly

Tip urob o niečo hrubší a kratší.Tým,sa ti predĺži telíčko,ktoré sa mi vidí krátke.Na hlavohruď daj menej dubbingu alebo ho skús vyčesať.Inak môže byť Very Happy Čakáme na ďalšie Laughing len tak ďalej.

49Viazanie umelých mušiek - Stránka 2 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Ne január 09, 2011 10:00 pm

Pete805



skúška č.2 :-) skúsil som podľa vašich rád a výsledok prikladám aj keď tip mal byť asi ešte kratší

Viazanie umelých mušiek - Stránka 2 SANY0018

50Viazanie umelých mušiek - Stránka 2 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Po január 10, 2011 1:03 pm

infly

infly

Myslím že bude,len ten tip urob o kúsok kratší a nezabudni ho prelakovať aby sa ti časom nerozišiel Laughing

Sponsored content



Návrat hore  Správa [Strana 2 z 3]

Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.