InFly

o rybičkách a o všetkom čo s tým súvisí :-)

You are not connected. Please login or register

Naša organizácia

Goto down  Správa [Strana 1 z 1]

1 Naša organizácia za So máj 08, 2010 10:32 pm

"Vlado" Ja som radšej ako na súťaž išiel s kamarátom na Dunajec.Veď v tom našom rybníku niet čo chytať.Pstruhy sa nenapúšťajú,kapre sa vychytajú za mesiac a sedieť len tak pri vode? Mad "A moja srdcovka" Hron I love you ,tak ten už dávno potreboval zvýšiť lovné miery. Exclamation Aj by som privítal,keby sa do Hrona púšťalo oveľa viac lipňa ako pstruha. Taktiež by nebolo zlé mať chovný a lovný pstruhový rybník,v tomto nečase aspoň niekde by sa dalo chytať. Laughing Ak chceme ako organizáci prežiť tak niečo sa musí zmeniť Exclamation Exclamation Exclamation

Zobrazit informácie o autorovi

2 Re: Naša organizácia za Po máj 10, 2010 9:40 pm

Vlado

Anonymný
Infly to si aj dobre urobil ze si nesiel na sutaz presedel som tam 4 hodiny bez poriadneho zaberu tam uz nema vyznam ani chodit nevim ci to chcu predat alebo co maju v plane ale je to hanba ani mesiac netreba na vychitanie ako to bolo pred dakymi troma rokmi tam neni co chytat proste a 1.6 pojdem do hrona prevetrat vzstroj osvedcene muchy ak nepojde velky.A miera to je na dlhe diskutovanie ale som za 30 lipen a pstruh aspom 28.a bolo by dobre nejaky usek vyhradit na chyt a pust s hojnym vyskitom ryb... Smile

3 Re: Naša organizácia za St máj 12, 2010 7:37 am

Vlado napísal:Infly to si aj dobre urobil ze si nesiel na sutaz presedel som tam 4 hodiny bez poriadneho zaberu tam uz nema vyznam ani chodit nevim ci to chcu predat alebo co maju v plane ale je to hanba ani mesiac netreba na vychitanie ako to bolo pred dakymi troma rokmi tam neni co chytat proste a 1.6 pojdem do hrona prevetrat vzstroj osvedcene muchy ak nepojde velky.A miera to je na dlhe diskutovanie ale som za 30 lipen a pstruh aspom 28.a bolo by dobre nejaky usek vyhradit na chyt a pust s hojnym vyskitom ryb... Smile
Trochu optimizmu do toho umierania Very Happy Na rybník napustili minulý týždeň 500kg kapra a na Hron od Červenej Skaly dúhaky,ale Exclamation toto už malo byť na webe Exclamation aby o tom vedela väčšina a nie len úzky okruh ľudí Sad CH a P by bol super :lol:len ťažko by bolo zvoliť úsek,na ktorom bude dostatočná kontrola.Pekná voda by bola v Brezne od mosta pri malej žel.stanici po Baldovský most. Wink

4 Re: Naša organizácia za St máj 12, 2010 8:22 pm

Vlado

Anonymný
Shocked ak to je aspon jedna dobra sprava a na ten hron nevies ci pustali aj niekde v okoli benusa ci iba hore, a v tom obchode rybarskom nebudes mat nahodou kostaky Question

5 Kosťaky za St máj 12, 2010 9:50 pm

Vlado napísal:Shocked ak to je aspon jedna dobra sprava a na ten hron nevies ci pustali aj niekde v okoli benusa ci iba hore, a v tom obchode rybarskom nebudes mat nahodou kostaky Question
Rozmýšlal som nad nimi,ale pre pár kusov mať chladničku,ktorá zožerie viac energie ako ja zarobím,sa neoplatí. A tie ryby ktoré napúšťali hore pri Červenej,už môžme pri tejto vode chytať niekde okolo Žiaru.:-)

6 Re: Naša organizácia za So máj 15, 2010 8:24 pm

Vlado

Anonymný
Neviem ako to vyzera s hronom na horehroni bo som uz druhy tyzden na liptove ale tu je to na krc prsi tu kazdy den, tak tie pstruhy fakt ktovie de sa zastavia mohli by pri benusi hehe cyclops

7 Hron za Ne máj 16, 2010 9:42 pm

Vlado napísal:Neviem ako to vyzera s hronom na horehroni bo som uz druhy tyzden na liptove ale tu je to na krc prsi tu kazdy den, tak tie pstruhy fakt ktovie de sa zastavia mohli by pri benusi hehe cyclops
Hron je katastrofálny a minimálne dva týždne bude off.A na tie pstruhy zabudni No Mohli ich radšej pustiť do rybníka Laughing

8 Re: Naša organizácia za Ut máj 18, 2010 8:12 pm

Vlado

Anonymný
ze by tie pstruhy stiahol ten hron ale dalej ako do elektrarne do filipova ich nemohlo splavit tam sa voda drzi a nie je tam prud mozno su tam... Cool

9 Re: Naša organizácia za Ut máj 18, 2010 10:15 pm

Vlado napísal:ze by tie pstruhy stiahol ten hron ale dalej ako do elektrarne do filipova ich nemohlo splavit tam sa voda drzi a nie je tam prud mozno su tam... Cool
Sklamem Ťa.:-( Dnes som si všimol,že hať na Filipove je vypustena!!! Potešim Ťa.:-) Predsa som len objednal kostné červy!!! Už v piatok by mali byť.

10 Re: Naša organizácia za Št máj 20, 2010 10:55 am

Vlado

Anonymný
Parada tak ked ich uz budes mat v predajni tak sem prosim ta napis skocim na zavadku Smile

11 Kostné červy za Št máj 20, 2010 9:40 pm

Vlado napísal:Parada tak ked ich uz budes mat v predajni tak sem prosim ta napis skocim na zavadku Smile
Môžeš prísť,už sú v obchode.

12 Re: Naša organizácia za So máj 29, 2010 12:56 pm

Vlado

Anonymný
Kostné červy kupene aj s krmivkom len nech 1.6 vyjde pocasie a moze sa ist po skole na Zavadku Surprised ... to v tej skatulke ich je pol deci nie cyclops

13 Re: Naša organizácia za So máj 29, 2010 8:01 pm

Vlado napísal:Kostné červy kupene aj s krmivkom len nech 1.6 vyjde pocasie a moze sa ist po skole na Zavadku Surprised ... to v tej skatulke ich je pol deci nie cyclops
Bude úplne stačiť ,keď nebude pršať. sunny Ja chcem ísť hneď ráno Very Happy vyskúšať feeder a nejaké tie kapríky,ak sa podaria.Kukuričku a kostniaky mám už nachystané,ešte vymením silon a môže sa isť na ne. bounce Tých kostniakov je naozaj pol deci Twisted Evil

14 Re: Naša organizácia za Po máj 31, 2010 9:42 pm

Vlado

Anonymný
Tak Lovu zdar a napis potom ci si daco ulovil bo ja pojdem iba vecer ci tam ma vyznam aj ist??? Shocked

15 Re: Naša organizácia za Ut jún 01, 2010 12:30 pm

Vlado

Anonymný
pocasie fakt krásne slnečné Evil or Very Mad

16 Re: Naša organizácia za Ut jún 01, 2010 3:49 pm

Vlado napísal:pocasie fakt krásne slnečné Evil or Very Mad
Ale ryby,že vraj berú Razz

17 Re: Naša organizácia za Ut jún 01, 2010 9:16 pm

Vlado

Anonymný
Keby neprsalo idem hned a bol si ty???

18 Re: Naša organizácia za Ut jún 01, 2010 9:27 pm

Vlado napísal:Keby neprsalo idem hned a bol si ty???
Nebol No možno zajtra Question Exclamation

19 Re: Naša organizácia za Pi jún 04, 2010 9:07 pm

Vlado

Anonymný
Dneska ulovok 4 kapričat silent uvidime co to bude zajtra mohol by aspon kaprik ktorý ma lovnu mieru bounce

20 Re: Naša organizácia za Pi jún 04, 2010 9:41 pm

Vlado napísal:Dneska ulovok 4 kapričat silent uvidime co to bude zajtra mohol by aspon kaprik ktorý ma lovnu mieru bounce
Celkom slušné Laughing Aj ja som tak nejak dopadol Laughing Načo si chytal Question

21 Re: Naša organizácia za So jún 05, 2010 8:29 am

Vlado

Anonymný
na feeder a nastraha moje oblubene kostniaky Cool

22 Mvn Závadka za Ne jún 06, 2010 6:41 am

Roco

Anonymný
Ahojte,včera sa mi podaril kapor 57 na rohlíkové boilies Razz

23 Re: Naša organizácia za Ne jún 06, 2010 8:09 am

celkom slusny karp mne sa podaril ln taky kaprik 41cm, dost pochybujem ze sa pustilo 500kg... scratch

24 Re: Naša organizácia za Ne jún 06, 2010 9:21 pm

Dneska to bola pekna rybacka,kratka iba 2 hodinova ulovok 5 kapričat do 30cm, skoda ze sa neulakomil aj nejaky mierecny... Smile

Sponsored content

Návrat hore  Správa [Strana 1 z 1]

Povolenie tohoto fóra: