InFly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
InFly

o rybičkách a o všetkom čo s tým súvisí :-)


You are not connected. Please login or register

Viazanie umelých mušiek

4 posters

Choď na stránku : 1, 2, 3  Next

Goto down  Správa [Strana 1 z 3]

1Viazanie umelých mušiek Empty Viazanie umelých mušiek Ut október 05, 2010 10:22 am

infly

infly

Priatelia Muškári,blíži sa sezóna viazania múch a preto by sme chceli zorganizovať stretnutie pre viazačov "začiatočníkov".Náplňou stretnutia bude predstavenie rôznych druhov materiálov a ich názorné použitie pri viazaní základných vzorov umelých mušiek.V prípade záujmu nás kontaktujte prostredníctvom nášho fóra alebo mailom na infly@azet.sk.

2Viazanie umelých mušiek Empty Re: Viazanie umelých mušiek Pi október 08, 2010 1:03 pm

Pete805



Zaujímavý nápad ,a som rád že sa niekto na toto podujal :-) rád by som sa prišiel pozrieť.

3Viazanie umelých mušiek Empty Re: Viazanie umelých mušiek Pi október 08, 2010 8:58 pm

Red tag



trošku to upresním. nepôjde o nejakú oficiálnu prednášku niekde v kultúrnom dome ,kde vás bude niekto kŕmiť múdrosťami a najnovšími technikami rybolovu, až tak ďaleko nie sme (aspoň teda ja určite nie...:-)) .

naša predstava je približne takáto:

1; bude sa to konať v niektorom z miestnych pohostinstiev v Závadke.(niekde kde sa nefajčí a majú obstojné pivo ,pre pionierov a abstinentov kofolu).:)miesto, termín a čas sa ešte dohodne


2; materiál na viazanie zabezpečíme my. (kto má ,môže si doniesť aj vlastné pomôcky na viazanie)


3; obsahom stretnutia bude vysvetlenie a názorné ukážky ZÁKLADOV viazania umelých mušiek (suchá muška,mokrá muška,nymfa) prípadne opis techniky lovu na ne.


4;budeme sa to snažiť urobiť tak ,aby si záujemcovia a "odvážlivci" mohli vlastnoručne uviazať svoju prvú mušku


5;podmienkou konania je, aby prišlo aspoň 5 rybárov.

4Viazanie umelých mušiek Empty Re: Viazanie umelých mušiek Pi október 08, 2010 9:14 pm

Red tag



j, a ešte som zabudol,"prednáška" je zadarmo,no občerstvenie si bude hradiť každý sám. Smile zúčastniť sa môže každý ,vek nerozhoduje.

5Viazanie umelých mušiek Empty :-) Ne október 10, 2010 6:50 pm

Admin

Admin
Admin

Môžem prísť aj jaaaa? Very Happy

https://infly.aforumfree.com

6Viazanie umelých mušiek Empty Stretnutie Ut október 12, 2010 2:57 pm

infly

infly

Chcel by som len upresniť,že k dnešnému dňu máme dvoch záujemcov a jedného polo profesionálneho viazača,myslím tým p. Medveďa ktorý sľúbil že nás príde podporiť a možno,čo to aj povedať o začiatkoch viazania a lovu rýb na umelé mušky,keďže pán RM je z tých skôr narodených.Petrov zdar.

7Viazanie umelých mušiek Empty Re: Viazanie umelých mušiek St október 13, 2010 8:37 pm

Red tag



Admin napísal:Môžem prísť aj jaaaa? Very Happy

priď.Viazanie umelých mušiek Wink

8Viazanie umelých mušiek Empty Re: Viazanie umelých mušiek So november 06, 2010 2:42 pm

Red tag



rozhodli sme sa, že je načase dohodnúť termín konania nášho viazačského stretnutia. napíšte prosím ktorý z týchto dní v týždni by vám najviac vyhovoval:piatok ,sobota alebo nedeľa? potom si dohodneme presný termín a čas.môžte to napísať sem, prípadne na vyššie uvedenú mailovú adresu.

9Viazanie umelých mušiek Empty Re: Viazanie umelých mušiek Ut november 16, 2010 6:47 pm

Red tag



Takže predbežný termín je dohodnutý na sobotu 27.11.

10Viazanie umelých mušiek Empty Termín Ne november 21, 2010 12:02 am

infly

infly

Oznamujeme,že muškárske viazačské stretnutie pre začiatočníkov sa bude konať v Závadke nad Hronom, dňa 27.11. (sobota) o 15:00 hod v Cafe bare (Ul. Osloboditeľov –hlavná cesta, oproti lekárskej pohotovosti). Very Happy

11Viazanie umelých mušiek Empty :-))) Ne november 28, 2010 3:53 pm

Admin

Admin
Admin

Joj dobre bolo Very Happy
Mne osobne sa veľmo ľúbilo I love you
Tak šup šup zasa niečo také zorganizovať..hehe

https://infly.aforumfree.com

12Viazanie umelých mušiek Empty Re: Viazanie umelých mušiek Po november 29, 2010 1:10 am

Red tag



veru ,veru ani som nevedel ako tie 3 hodinky zbehli.Smile

13Viazanie umelých mušiek Empty Re: Viazanie umelých mušiek Po november 29, 2010 1:15 am

Red tag



pripomienka k fotkám z akcie: "mali by prejsť redakčnou úpravou!" ten človek v modrom tričku vyzerá čudne... afro

14Viazanie umelých mušiek Empty :-D Po november 29, 2010 12:52 pm

Admin

Admin
Admin

Red tag napísal:pripomienka k fotkám z akcie: "mali by prejsť redakčnou úpravou!" ten človek v modrom tričku vyzerá čudne... afro

Hehe..ty si trdlo Very Happy Ale aj tak jediné šťastie, že ja nie som ani na jednej fotke Laughing to by bol iný prúser tongue

https://infly.aforumfree.com

15Viazanie umelých mušiek Empty Re: Viazanie umelých mušiek Po november 29, 2010 6:26 pm

Red tag




Hehe..ty si trdlo Very Happy Ale aj tak jediné šťastie, že ja nie som ani na jednej fotke Laughing to by bol iný prúser tongue [/quote]

...môžem ti sľúbiť,že pri ďalšom stretnutí,ak bude, ti nejakú fotočku vyhotovíme .Viazanie umelých mušiek Wink

16Viazanie umelých mušiek Empty Re: Viazanie umelých mušiek Po november 29, 2010 6:56 pm

Admin

Admin
Admin

Red tag napísal:

...môžem ti sľúbiť,že pri ďalšom stretnutí,ak bude, ti nejakú fotočku vyhotovíme .Viazanie umelých mušiek Wink

NO ZBOHOM!!!! Neutral Tak to už aby som nechodila Very Happy

https://infly.aforumfree.com

17Viazanie umelých mušiek Empty Re: Viazanie umelých mušiek Ut november 30, 2010 3:21 pm

Red tag



len Ty pekne príď. Wink

18Viazanie umelých mušiek Empty Re: Viazanie umelých mušiek Ut november 30, 2010 6:05 pm

Admin

Admin
Admin

Red tag napísal:len Ty pekne príď. Wink

hh..čo zato?? Razz

https://infly.aforumfree.com

19Viazanie umelých mušiek Empty Re: Viazanie umelých mušiek Ut november 30, 2010 6:56 pm

Red tag



Admin napísal:
Red tag napísal:len Ty pekne príď. Wink

hh..čo zato?? Razz

uviažeme ti zlatú mušku pre šťastie. sunny

20Viazanie umelých mušiek Empty Re: Viazanie umelých mušiek Ut november 30, 2010 7:02 pm

Admin

Admin
Admin

Red tag napísal:
uviažeme ti zlatú mušku pre šťastie. sunny

hmmmm..no budem si to ešte musieť rozmyslieť Neutral

https://infly.aforumfree.com

21Viazanie umelých mušiek Empty Re: Viazanie umelých mušiek Ut november 30, 2010 9:59 pm

Pete805



takže ,konečne som sa prihlásil (ešteže viem kde hľadať heslo :-)
zhrniem to do niekoľkých bodov
1-bolo veľmo dobre len sme mali začať ráno o siedmej :-)
2-nikdy by som nepovedal že hrabanie sa v nitiach,perí a podobných veciach ma bude tak baviť :-)
3-musím dať dokopy nádobíčko
4-a dúfať že sa na muche naučím aj chytať
5-teším sa na repete

22Viazanie umelých mušiek Empty Re: Viazanie umelých mušiek Št december 02, 2010 7:35 pm

Red tag



Pozitívny ohlas vždy poteší.:-)
Ak bude viac záujemcov ,tak sa na nejakej podobnej akcii určite dohodneme. Dlhé zimné večeri sú na to ako stvorené.
Smile
Až niečo naviažeš ,tak sa nezabudni pochváliť a poslať sem nejaké to foto.Viazanie umelých mušiek Good

23Viazanie umelých mušiek Empty Re: Viazanie umelých mušiek Št december 02, 2010 8:44 pm

Pete805



musím dať dokopy nádobíčko :-) ale foto pošlem

24Viazanie umelých mušiek Empty Re: Viazanie umelých mušiek Pi december 03, 2010 3:25 pm

infly

infly

Pete805 napísal:musím dať dokopy nádobíčko :-) ale foto pošlem
Teším sa,že máme ďalšieho pacienta medzi nami Very Happy

25Viazanie umelých mušiek Empty Re: Viazanie umelých mušiek Pi december 03, 2010 3:51 pm

Red tag



skúsil som vložiť foto mušky . ak ju bude vidieť ,tak mi napíšte.Smile

Viazanie umelých mušiek 2270197728-1

Sponsored content



Návrat hore  Správa [Strana 1 z 3]

Choď na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.