InFly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
InFly

o rybičkách a o všetkom čo s tým súvisí :-)


You are not connected. Please login or register

Začiatok pstruhovej sezóny

4 posters

Choď na stránku : Previous  1, 2

Goto down  Správa [Strana 2 z 2]

26Začiatok pstruhovej sezóny - Stránka 2 Empty Re: Začiatok pstruhovej sezóny St apríl 20, 2011 10:35 pm

infly

infly

Red tag napísal:infly/ no čo majster,kedy pridáš nejaké foto zátišia Pd a Ty? :-))))))))))))

Pete/ ako to ide,bol si už skúsiť?


Zatiaľ nieto čo veľmi pridávať,ale musím nafotiť zopár nových múch ktoré som naviazal. Cool

27Začiatok pstruhovej sezóny - Stránka 2 Empty Re: Začiatok pstruhovej sezóny Pi apríl 22, 2011 10:16 am

Pete805



Red tag napísal:infly/ no čo majster,kedy pridáš nejaké foto zátišia Pd a Ty? :-))))))))))))

Pete/ ako to ide,bol si už skúsiť?
Musím sa priznať že ma dosť rozladili moje financie takže som od marca toho veľa nenarobil,respektíve čo som uviazal tak som aj zlikvidoval :-( a zatial dávam dokopy nádobíčko,udicu už mám aj keď starú potvoru ešte musím kúpiť šnúru a nejaké drobnosti aspoň na začiatok :-) ale keď pojdete na hron brnknite rád sa pripojím

28Začiatok pstruhovej sezóny - Stránka 2 Empty Začiatok konca St apríl 27, 2011 11:53 am

infly

infly

Tak ako sa Vám darí Very Happy ? Ja mám za sebou 4 vychádzky a je to bieda.Nie že by som nechytil , ale aj včera asi na 1 km jedna ryba.Najviac sa nám darilo v piatok kedy sme dvaja chytili asi 10 potočákov Cool

Sponsored content



Návrat hore  Správa [Strana 2 z 2]

Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.