InFly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
InFly

o rybičkách a o všetkom čo s tým súvisí :-)


You are not connected. Please login or register

Viazanie umelých mušiek

4 posters

Choď na stránku : Previous  1, 2, 3

Goto down  Správa [Strana 3 z 3]

51Viazanie umelých mušiek - Stránka 3 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Ut február 01, 2011 9:51 pm

Pete805



Takže niečo nové :-)
Red glass aspoň podľa názvu by to mala byť táto mucha
Na riekach chytáme na dlhú-krátku nymfu ,viažeme ako koncovú alebo prvú prívesnú. Chutí pstruhom,jalcom,lipňom i bielym rybám ,mimoriadne ju obľubuje podustva ,aspoň toľko podľa literatúry :-)
Háčik: č.12-18
Niť : biela
Štety : hnedý kohút
Telíčko :červený body glass
Nožičky : hnedý kohút
Hlavička : gold head,tungsten

Viazanie umelých mušiek - Stránka 3 SANY0176

52Viazanie umelých mušiek - Stránka 3 Empty Re: Viazanie umelých mušiek St február 02, 2011 12:59 am

Admin

Admin
Admin

Pete805 napísal:

No Peťo, ty si jaký šikovníček Very Happy Teda riadne sa zlepšuješ, to som rada, a páči sa mi to Cool

https://infly.aforumfree.com

53Viazanie umelých mušiek - Stránka 3 Empty Re: Viazanie umelých mušiek St február 02, 2011 2:25 am

Red tag



hmm,paráda. najviac sa mi na nej páči ako sa ti pekne podarilo navinúť to telíčko. moje prvé muchy z body glassu boli dosť asimetrické. Laughing

54Viazanie umelých mušiek - Stránka 3 Empty Re: Viazanie umelých mušiek St február 02, 2011 8:10 am

Pete805



Díky komisia :-) keby ste vedeli koľko krát som nad tým špekuloval:-) najme začiatok a koniec body glassu mi dal zabrať ,ako to spraviť takk aby to vyzeralo dobre.

55Viazanie umelých mušiek - Stránka 3 Empty Re: Viazanie umelých mušiek St február 02, 2011 10:01 am

infly

infly

Peťo,klobúk dolu, paráda ... Very Happy

56Viazanie umelých mušiek - Stránka 3 Empty :( St február 02, 2011 7:25 pm

Admin

Admin
Admin

ja vás tu všetkých chválim a mňa nik nepochváli?? Crying or Very sad
Sa s vami už nebavim silent tongue

https://infly.aforumfree.com

57Viazanie umelých mušiek - Stránka 3 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Št február 03, 2011 7:41 am

Pete805



Admin napísal:ja vás tu všetkých chválim a mňa nik nepochváli?? Crying or Very sad
Sa s vami už nebavim silent tongue
no dobre ,šikovná si aj ty :-) keď ťa chytím tak ťa určite pustím do vody

58Viazanie umelých mušiek - Stránka 3 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Št február 03, 2011 9:08 am

Admin

Admin
Admin

Pete805 napísal:no dobre ,šikovná si aj ty :-) keď ťa chytím tak ťa určite pustím do vody

Veeeeeeeeeeeď preto!!!! Very Happy

https://infly.aforumfree.com

59Viazanie umelých mušiek - Stránka 3 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Št február 03, 2011 12:02 pm

Pete805



Tak za toto neviem či ma pochválite ale pridávam ešte niečo:
Caddis Garcia´s
Háčik: č. 10-14
Niť : čierna
Tip: effect thread VP14
Telíčko : čierna vačica DV117
Krídelká : kristal flash KF01,zimná srsť srnca alebo daniela
Nožičky :hnedý kohút
Používame hlavne pri rojení potočníkov,od jari až do neskorej jesene
Zdroj SR 01/2011

Viazanie umelých mušiek - Stránka 3 SANY0172

60Viazanie umelých mušiek - Stránka 3 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Št február 03, 2011 11:19 pm

Red tag



kratšie nožičky by to chcelo a tej srsti by tam mohlo byť asi trošku viac ,ale neviem ako to vyzerá v originál, tak si to len myslím. :)tieto zahraničné muchy vyzerajú dobre ,len či napodobňujú hmyz žijúci u nás to je už iná...toto by ale mohlo chutiť Pd. inak, nevyberáš si ty zrovna ľahké mušky...Very Happy

61Viazanie umelých mušiek - Stránka 3 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Pi február 04, 2011 7:39 pm

Pete805



tak toto je originale,inak tá vačica je ako živé striebro

Viazanie umelých mušiek - Stránka 3 Scan0001

62Viazanie umelých mušiek - Stránka 3 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Pi február 04, 2011 10:40 pm

Red tag



stačí ti iba trošku pristrihnúť tú vačicu, a je to .Smile

pri vačici treba asi voskovať niť, keď sa dabuje.

63Viazanie umelých mušiek - Stránka 3 Empty Re: Viazanie umelých mušiek So február 05, 2011 10:37 pm

Pete805



nuž od vosku som bol zalepený hlavne ja:-)

64Viazanie umelých mušiek - Stránka 3 Empty Re: Viazanie umelých mušiek Ne február 06, 2011 5:58 pm

Red tag



Very Happy

Sponsored content



Návrat hore  Správa [Strana 3 z 3]

Choď na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.